• 2. 2. 2024

• .....pozývame všetky deťúrence na doobedie plné zábavy, hudby a smiechu.... v priestoroch MŠ

• Oznam nové číslo účtu a platby mesačného príspevku!!!

• Vážení rodičia, platby mesačného príspevku na čiastočnú úhradu nákladov za pobyt dieťaťa v materskej škole v sume 30€ur/za jedno dieťa,  uhrádzajte vždy najneskôr do 10.dňa príslušného kalendárneho mesiaca cez edupage na nové číslo účtu, ktoré bolo zmenené a už je aktívne. Vaša platba už pôjde automaticky na nové číslo účtu, .

Za porozumenie ďakujeme.

•

Rodičia detí a žiakov, ktorí majú záujem o dotáciu na učebné pomôcky v materskej škole / predškoláci / a základnej škole  v druhom  polroku školského roka 2023/2024, aby si do 2. februára 2024 obnovili na Úrade práce UPSVaR Ružomberok, potvrdenie o poberaní  hmotnej núdze alebo životného minima. S potvrdením je potrebné sa dostaviť  na Mesto Ružomberok, Odd. školstva, športu a mládeže č. dverí 17.

Mgr. Ingrid Pavlinská

Mestský úrad Ružomberok

Oddelenie školstva,  športu a mládeže

• Materská škola Riadok 4,. Ružomberok